Gots Ubrousky SADA

POT20191
  • 1 z 3

  • Objednáno
120 Kč
Kategorie: Péče o tělo
 

Sada 10 ekologicky šetrných alternativ k papírovým ubrouskům, Odhoďte dětské papírové ubrousky, je to skvělý způsob, jak pomoci životnímu prostředí a snížit odpadky.

Malé ubrousky jsou perfektní pro malé ruce, ale jsou vhodné aby usušily i velké ruce. Skvělé pro každodenní použití a nebudou se rozpadat jako papírové ubrousky.
Jemné na tvář dítěte nebo i skvělá praktická věc v kabelce pro nepohodlné nouzové situace, když jste na cestě.

Malé ubrousky jsou vyrobeny z velmi pěkné, vysoce kvalitní 100% organické bavlny a jsou zaobleny kolem okrajů pro čistou povrchovou úpravu.
Použijte je kdykoliv k usušení rukou nebo pro jakékoliv typické použití papírových ručníků.

Velikost:  20 x 20 cm

Barva : Přírodní,nebělená

Nebělená GOTS bavlna je měkčí než bílá, vydrží déle a je lepší pro životní prostředí. Tato organická tkanina je trochu těžší než většina jiných tkanin a je velmi, velmi pěkná a přírodní.

GOTS certifikovaná 100% organická bavlna. Vlákna byla pěstována bez použití škodlivých chemických pesticidů nebo herbicidů. Přírodní, nebělená tkanina z certifikované Fair Trade Factory .

Perte s ostatním prádlem v pračce (zabírá velmi málo místa), protože není vyžadována žádná zvláštní péče.
Doporučení praní do 60 C ,sušení volné nebo v sušičce na střední
teplotu,žehlení.Nepoužívejte bělidla ani chemické prostředky.
Vhodné přírodní mýdlo.

 

 

Poznámka: Snímání světla při focení a různá zobrazení v monitoru mohou způsobit, že barva položky na obrázku se může nepatrně lišit od skutečné věci. Chyba povoleného měření je +/- 1cm.